Městská doprava

Na základě požadavků zajišťujeme provoz městské hromadné dopravy v Břeclavi. Provoz zajišťují autobusy značky Irisbus, Mercedes-Benz a Karosa.

 

 

AKTUÁLNĚ - DOPRAVNÍ KOMPLIKACE. Uzavírka ulic STROMOŘADNÍ a tř. 1. MÁJE

 

Vážení cestující,

 

z důvodu souběhu uzavírek ulice Stromořadní a třídy 1. máje se v Břeclavi vytvářejí výrazné dopravní komplikace při průjezdu k autobusovému nádraží. 

Prosím počítejte v ranních a odpoledních špičkách se zpožděním (5 - 25 minut), nárazově mohou být zpoždění vyšší a také i mimo špičku.

Tato situace netěší Vás, naše cestující, ale ani nás, především pak řidiče a řidičky autobusů.

 

Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

Vozový park je postupně obnovován nízkopodlažními vozidly. V roce 2005 byl jako první zakoupen Irisbus Citelis, poté následovaly vozy značky Mercedes-Benz v roce 2006 Citaro a v roce 2007 Conecto. V následujících letech pak další vozy značek Irisbus a Mercedes-Benz.


Standardem u všech autobusů je odbavení cestujících pomocí čipových karet.


Informace pro cestující, kteří mají předplacenou jízdenku - u čipové karty je potřeba mít přiložen doklad o zaplacení.

 


V rámci zlepšování služeb pro cestující byly městské autobusy vybaveny akustickým informačním systémem a plánujeme rozšíření vozového parku o další nízkopodlažní autobusy.


Informace o odjezdech autobusů, linkách a zastávkách společnosti BORS Břeclav a.s. naleznete v aktuálním jízdním řádu.
Spoje můžete vyhledávat také v celostátním jízdním řádu.
Také můžete využít jízdní řád MHD Břeclav pro mobilní telefony (návod k instalaci a informace o poskytovateli na http://www.mhdvmobilu.cz/)