Nákladní doprava| BORS Břeclav a.s. - nákladní a osobní doprava, celní služby, autosalon a servis Renault, tenisový areál

Nákladní doprava

Zabýváme se mezinárodní i vnitrostátní nákladní dopravou. Našimi přednostmi jsou dlouholeté zkušenosti, komplexnost poskytovaných služeb, flexibilita a dobrá organizace práce.

V přepravních službách se orientujeme na státy Evropské unie. Dle přání zákazníka můžeme zabezpečovat přepravy i do ostatních míst Evropy a Balkánu. Prostřednictvím naší flotily vozidel jsme schopni zajišťovat též časové nakládky a vykládky. Můžeme nabídnout přepravy zboží podle předpisu ADR.


 V současné době naše společnost disponuje 51 vozidly. Všechny soupravy vozidel mají nosnost vyšší než 15t a splňují nejnáročnější ekologické požadavky (CEMT). Vozový park obnovujeme s velkým důrazem na ekologii a životní prostředí.

 

Současný trend společnosti je zaměřený na provozování velkoobjemových souprav, speciálně zaměřených na výměnné mostové nástavby. Jejich velkou předností je možnost využití nástaveb jako skladovací prostory, čímž dochází k redukci nákladů.


V rámci spedičních služeb provádíme prostřednictvím divizního střediska i mezinárodní a vnitrostátní zasílatelství, v případě potřeby s možností využití našich smluvních dopravců. Pracovníci střediska zabezpečují dle dispozic zákazníka kvalitní, rychlou a cenově výhodnou dopravu.


Naše společnost si je vědoma své plné odpovědnosti za přepravovaný náklad a za případné vzniklé škody při přepravě podle úmluvy CMR. Proto jsou všechny náklady pojištěny pro případ odcizení, poškození nebo zničení. Pojistná částka je sjednána pro území Evropy do výše 10 mil. Kč.


Pro trvalé zvyšování kvality a jakosti poskytovaných služeb našim zákazníkům je uplatňován na divizi nákladní dopravy systém řízení jakosti daný certifikátem ISO.


Činnost nákladní dopravy je založena na oboustranně kvalitních a dlouhodobých vztazích s renomovanými zahraničními i domácími obchodními, výrobními a spedičními firmami.

  

Spedice

 

Středisko spedice doplňuje komplex činností v oblasti nákladní dopravy. Využíváme široké dopravní zázemí a kapacitu jak mateřské firmy, tak i osvědčených smluvních dopravců.


Jste firma, která potřebuje zajistit kvalitní, spolehlivou a ekonomicky přijatelnou dopravou přepravu zboží k Vašemu zákazníkovi s jistotou? Obraťte se s důvěrou na naše středisko spedice! Uspokojíme všechny Vaše požadavky včetně komplexu celních služeb a logistického servisu.Karel Kos
Pojď jezdit k námTenis, sauna, posilovna a další výhody.Zjistit více
Roman Špaček
Pojď pracovat k námFinanční jistota, osobní růst a další výhody.Zjistit více