Předprodejní kanceláře| BORS Břeclav a.s. - nákladní a osobní doprava, celní služby, autosalon a servis Renault, tenisový areál

Předprodejní kanceláře

NOVÉ POKLADNY V AUTOBUSECH 

Vážení cestující,

 

s ohledem na postupnou obnovu odbavovacího systému v celém Integrovaném dopravním systému Jihomoravského kraje dle požadavků KORDIS JMK je omezena funkčnost čipových karet vydaných BORS Břeclav a.s. (dále jen BORS), a to prozatím v linkových autobusech.

 


Nově vybavené autobusy jsou na předních dveřích označeny piktogramem upozorňujícím na možnost platby bezhotovostně bankovní kartou.

 

Nastavení nových pokladen bohužel neumožňuje v těchto autobusech zavedený způsob odbavení pomocí čipové karty BORS, tedy v městské dopravě v Břeclavi použití jako elektronickou peněženku a předplatní časovou jízdenku.

 

Cestujícím pouze pro cestu v tarifní zóně 575 bude proto v autobusech vybavených novou pokladnou umožněna přeprava:
 
  • po vizuálním předložení čipové karty BORS zakoupením jednorázové jízdenky za cenu platnou při běžném odbavení pomocí elektronické peněženky (tj. 10 Kč základní, 2 Kč zlevněná). Platba je možná hotově nebo pomocí bankovní karty.

 

  • po vizuálním předložení čipové karty BORS a dokladu o zakoupení platné předplacené jízdenky.

 

kujeme za pochopení.

 

 

 

 

Předprodejní kancelář Břeclav

stánek na pěší zóně
ul. Sady 28. října
690 62 Břeclav
tel.: +420 519 324 462


Otevírací doba (pracovní dny)

  • pondělí a středa: 7:30 – 15:00
  • úterý, čtvrtek, pátek: 7:30 – 15:30
  • polední přestávka v době: 12:00 – 13:00

 

Předprodejní kancelář Hustopeče
autobusové nádraží
Nádražní 1
693 41 Hustopeče
tel.: +420 519 412 017


Otevírací doba (pracovní dny)

  • pondělí – pátek: 7:00 – 15:30
  • polední přestávka v době: 11:00 – 11:30

 

 

Předprodejní kancelář Mikulov
Jiráskova 2
692 01 Mikulov
tel.: +420 519 510 072

 


Otevírací doba (pracovní dny)

  • pondělí, úterý, čtvrtek, pátek: 7:00 – 14:30
  • středa: 7:00 – 15:30
  • polední přestávka v době: 11:00 – 11:30


Na předprodejních místech vám budou podány veškeré informace jak o jízdních řádech provozovaných společností BORS Břeclav a. s. , tak o jízdních řádech pro celou ČR. Dále je možno v Břeclavi a Hustopečích zakoupit místenku s jízdenkou na vnitrostátní a mezinárodní linky zařazené do systému AMS.

 

Je možné zde zakoupit tiskopis žákovského průkazu (cena 10 Kč) a po řádném vyplnění a potvrzení školou i ověřit (cena 40 Kč).


Na těchto místech se také podávají žádosti o nové čipové karty, řeší se zde ztráty, reklamace na tyto karty a také naplnění čipových karet dle Vašich potřeb. Výše částky pro naplnění čipové karty není omezena, ale minimální vklad do peněženky je 100 Kč.


Dobíjení čipových karet a elektronických peněženek je možné také v Turistickém informačním centru (Lichtenštejnský dům) a na BORS Clubu.

 

V okolí předprodejních míst v Břeclavi a Hustopečích je cestujícím k dispozici zdarma bezdrátové připojení Wi-Fi. Přináší cestujícím možnost nejen hodnotného strávení volného času před odjezdem vybraného autobusového spoje, ale především usnadnění přístupu k dopravním informacím na internetu v době, kdy informační kanceláře již nemají otevírací dobu. Je tak možné jednoduše využít informace jak na našich internetových stránkách, tak i na obvyklých dopravních informačních portálech.Karel Kos
Pojď jezdit k námTenis, sauna, posilovna a další výhody.Zjistit více
Roman Špaček
Pojď pracovat k námFinanční jistota, osobní růst a další výhody.Zjistit více