Rok 2009

19.12.2009 MO BORS CLUB MIX - Vánoční turnaj

1. Prášek Peter - Strušková Renata
2. Matuška Jiří - Filipová Eva
3. Kamenský Radovan - Bartová Dominika
 
 

12.12.2009 BORS INDOOR CUP -dvouhra mužů

Kategorie open
1. Vitasek Petr
2. Růžička Radek
3. Mojak Marek
    Poul Karel
 
Kategorie 40+
1. Čermák Dušan
2. Matějek Luděk
3. Vičar Petr
    Skoupil Štefan
 
 

6.12.2009 BORS CLUB WOMEN - Mikulášský turnaj

1. Gocalová Katarína - Kleinová - Dana
2. Kyclová Zdeňka - Šuopalová Radka
3. Horáková Zdeňka - Skoupilová Lenka
 
 

05.12.2009 BORS CLUB CUP - čtyřhra mužů

1. Čermák Milan - Riška Dušan
2. Lipták Michal - Široký Peter
3. Malčic Otto - Bedřich Aleš
 
 

14.11.2009 MO BORS CLUB MIX smíšená čtyřhra

1. Synek Bohumil - Strušková Renata
2. Matuška Jiří - Filipová Eva
3. Valčuha Jan - Valčuhová Eva
 
 

07.11.2009 BORS INDOOR CUP - dvouhra mužů

Kategorie open
1. Vitasek Petr
2. Mojak Marek
3. Trumpeš Jaroslav
 
Kategorie 40+
1. Machala Dušan
2. Vičar Luděk
3. Polák Petr
 
 

31. 10. 2009 BORS CLUB MIX (smíšená čtyřhřa)

1. Filipová Eva - Kučírka Josef
2. Strušková Renata - Čermák František
3. Šoupalová Radka - Malčic Otto
 
 

24.10.2009 BORS CLUB CUP-čtyřhra mužů

1. Polách Ivo - Čuraj Jan
2. Čermák František - Prášek Peter
3. Cendelín Přemysl - Foukal Petr
 
 

18.10.2009 BORS CLUB WOMEN - čtyřhra žen

1. Dubská Milena - Šoupalová Radka
2. Zháňalová Jitka - Hanáčková Milana
3. Klemová Alena - Kellnerová Jana
 
 

19.9.2009 BORS CLUB WOMEN - dvouhra žen

1. Mahdalová Iva
2. Šoupalová Radka
3. Skoupilová Lenka
 
 

30.8.2009 BORS CLUB WOMEN - losovaná čtyřhra žen

1. Strušková Renata - Tomečková Jarmila
2. Dubská Milena - Fialová Marie
3. Dědová Hana - Horáková Zdeňka
 
 

01.8.2009 MALÝ OPEN BORS CLUB WOMEN - čtyřhra žen

1. Absolonová Henrieta - Tobišková Iveta
2. Kyclová Zdeňka - Roušová Iveta
3. Gocálová Katka - Kušíková Lubica
 
 

19.7.2009 BORS CLUB WOMEN - dvouhra žen

1. Strušková Renata
2. Filipová Eva
3. Šoupalová Radka
 
 

04.7.2009 MO BORS CLUB MIX -smíšená čtyřhra

1. Matuška Jiří - Chlupová Zlatka
2. Čermák František - Strušková Renata
3. Ba Štefan - Kušíková Lubica
 
 

30.5.2009 BORS CLUB WOMEN - dvouhra žen

1. Filipová Eva
2. Šoupalová Radka
3. Wirthová Eva
 
 

09.5.2009 MO BORS CLUB MIX - smíšená čtyřhra

1. Mančík Josef - Strušková Renata
2. Folder Pavel - Vaverková Jana
3. Čermák František - Zháňalová Jitka
 
 

3.5.2009 BORS CLUB MIX -smíšená čtyřhra

1. Mančík Josef - Strušková Renata
2. Lipták Michal - Filipová Eva
3. Oravkin Jan - Kostovičová Lubica
 
 

12.4.2009 BORS CLUB WOMEN - Velikonoční turnaj

1. Kúšiková Lubica - Wirthová Eva
2. Filipová Eva - Tobíšková Iveta
3. Zháňalová Jitka - Hanáčková Milana
 
 

11.4.2009 BORS CLUB CUP- Velikonoční turnaj

1. Bedřich Aleš - Malčic Otto
2. Lipták Michal - Trumpeš Jaroslav
3. Mařas Jiří - Mojak Marek
 
 

28.3.2009 MO BORS CLUB MIX - smíšená čtyřha

1. Prášek Peter - Bílková Veronika
2. Čermák František - Kúšiková Lubica
3. Malčic Otto - Šoupalová Radka
 
 

21.3.2009 BORS INDOOR CUP - Masters

Vítěz kategorie do 39 let:
RIŠKA Dušan
 
Vítěz kategorie 40 let a více:
VIČAR Luděk
 
 

8.3.2009 BORS CLUB WOMEN - čtyřhra

1. Filipová Eva - Tobišková Iveta
2. Kyclová Zdeňka - Šoupalová Radka
3. Hanáčková Milana - Zháňalová Jitka
 
 

7.3.2009 BORS CLUB CUP - Masters

1. Bedřich Aleš - Malčic Otto
2. Čermák Milan - Riška Dušan
3. Paluš Radovan - Široký Peter
 
 

21.2.2009 BORS INDOOR CUP - Únorový turnaj

Kategorie OPEN
1. Vitasek Petr
2. Mojak Marek
3. Riška Dušan
 
Kategorie 40+
1. Mrkvica Pavel
2. Gál Petr
3. Čermák František
 
 

7.2.2009 BORS CLUB CUP - Únorový turnaj

1. Pašiak Jaroslav - Chren Pavol
2. Glöckl Oldřich - Havlík Slavomír
3. Balcárek Jiří - Kadlec Jiří
 
 

31.1.2009 MO BORS CLUB MIX - smíšená čtyřhra

1. Mančík Josef - Strušková Renata
2. Ba Štefan - Filipová Eva
3. Svoboda Radovan - Svobodová Gabriela
 
 

24.1.2009 BORS CLUB MIX - smíšená čtyřhra

1. Lipták Michal - Filipová Eva
2. Majda Peter - Majdová Michaela
3. Bedřich Aleš - Strušková Renata
 
 

17.1.2009 BORS INDOOR CUP 08/09 - Lednový turnaj

Kategorie OPEN
1. VITASEK Petr
2. MOJAK Marek
3. ŠINDAR Radek
 
Kategorie 40+
1. VIČAR Luděk
2. HNANÍČEK Josef
3. ČERMÁK František
 
 

3.1.2009 BORS CLUB CUP 08/09 - Novoroční turnaj

1. GLÖCKL Oldřich - HAVLÍK Slavomír
2. PALUŠ Radovan - ŠIROKÝ Peter
3. ČERMÁK František - TOUŠEK Petr