DIPLÔME IRU D`HONNEUR 2007| BORS Břeclav a.s. - nákladní a osobní doprava, celní služby, autosalon a servis Renault, tenisový areál

DIPLÔME IRU D`HONNEUR 2007

Mezinárodní unie silniční dopravy IRU,založená v Ženevě 23. března 1948, odměňuje každoročně nejlepší řidiče nákladních vozidel a autobusů IRU DIPLÔME D’HONNEUR. Jedná se v podstatě o nejvyšší možné profesní ocenění, které mohou profesionální řidiči nákladních vozidel a autobusů získat. 
 

Nominace na toto ocenění pro rok 2007 zaslalo IRU celkem 31 dopravních společností z České republiky, oceněno bylo rekordních 111 řidičů. Naše firma zaslala nominaci pro pět svých zaměstnanců, řidičů nákladní dopravy – Ivana Hlaváčka, Petra Knota, Petra Šindara, Petra Weniga a Zdeňka Tarnowského.
 

Všichni řidiči nominovaní za naši společnost byli 29. března 2008 oceněni na regionálním shromáždění Sdružení ČESMAD BOHEMIA v brněnském hotelu Holiday Inn. Společně s diplomy převzali ocenění řidiči také plakety. Plaketa má podobu stříbrné medaile na modré stužce a je doplněna malým odznáčkem.
 

Oceněným řidičům blahopřejeme a přejeme mnoho dalších profesních i osobních úspěchů. Karel Kos
Pojď jezdit k námTenis, sauna, posilovna a další výhody.Zjistit více
Roman Špaček
Pojď pracovat k námFinanční jistota, osobní růst a další výhody.Zjistit více