Čerpací stanice| BORS Břeclav a.s. - nákladní a osobní doprava, celní služby, autosalon a servis Renault, tenisový areál

Čerpací stanice

 

Naše čerpací stanice je umístěna na Bratislavské ulici v těsné blízkosti sídla společnosti. 

 

Provozní doba Čerpací stanice je v době od 6:00 do 20:00 hod. s obsluhou, kdy můžete klasicky natankovat a následně zaplatit u obsluhy (o víkendu v době od 7:00 do 19:00 hod.). V době od 20:00 do 6:00 hod. je Čerpací stanice BEZOBSLUŽNÁ ( o víkendu v době od 19:00 do 7:00 hod.) a je nutno využít tankovací automat - návod ke stažení zde.

V době od 20:00 - 6:00 hod. nelze tankovat LPG (o víkendu v době od 19:00 do 7:00 hod.).

 

Čerpací stanice nabízí automobilové benzíny a naftu původem z České republiky, Rakouska a Slovenska. Dále nabízíme CNG (neakceptujeme CNG karty) a LPG od firmy Hunsgas a Flaga.

 

NOVÁ AUTOMATICKÁ MYCÍ LINKA V PROVOZU

Na naší čerpací stanici jsme spustili novou automatickou mycí linku. Mycí linka Christ Aquatus Prime v sobě kombinuje dva druhy mytí - bezkontaktní a kontaktní. Zákazník si tedy může vybrat a je jen na něm, kterou variantu vhodnější pro svůj vůz si zvolí.

 

BEZKONTAKTNÍ MYTÍ - mytí pouze vysokotlakými tryskami a speciální chemií. Nedochází ke kontaktu kartáčů s karoserií Vašeho vozu. 

 

KONTAKTNÍ MYTÍ - mytí novými šetrnými textilními kartáči MICRO-X

 Karel Kos
Pojď jezdit k námTenis, sauna, posilovna a další výhody.Zjistit více
Roman Špaček
Pojď pracovat k námFinanční jistota, osobní růst a další výhody.Zjistit více